A dla kogo karnawał?

 

Umieją się bawić, umieją gotować, grać, tworzyć i wszystko, co możliwe. Starsza brać to niewątpliwy skarbiec naszej społeczności.

Ku lutemu

 

Tym razem kłodawscy seniorzy rozprawiali o planach na przyszłość. Padło wiele nowych pomysłów. Prezeska Irena Lasoń omówiła szczegóły wycieczki na Zamojszczyznę, planowanej we wrześniu.

A w Łośnie?

 

Łośno to miejsce magiczne, będące uroczym zakątkiem na końcu świata, gdzie w świetlicy wiejskiej dużo się dzieje. Nieopodal neogotycki kościółek, do mikrokosmosu tej osady prowadzą drogi przez lasy.

Plany! Plany! Plany!

 

 

Pierwsze tegoroczne spotkanie Zarządu Klubów Seniora było naprawdę owocne. Prezes Stanisław Dreger, przygotowany jak zawsze, zwłaszcza że we wtorek zaszczyciła nas obecnością posłanka na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Krystyna Sibińska wraz z Izabelą Piotrowicz.

Brygada starszaków na Nowy Rok

 

_______________________

 

Już od końcówki poprzedniego roku kłodawscy seniorzy spotykają się w bibliotecznych murach. I świetnie! W końcu to idealna przestrzeń na życie we wspólnocie. Prezeska Klubu Seniora w Kłodawie Irena Lasoń nie ukrywała zaskoczenia, gdy okazało się, że 9 stycznia pojawiło się na zebraniu nestorskim aż szesnaście osób.